Marka Yüzü Olup Milyonlar Kazanan Cansu Dere’nin Boğaz Manzaralı Eve Çıktığı İddia Edildi

Oyuncu Cansu Dere, bugüne kadar birçok ünlü projede yer aldı. Özellikle Eyşan karakteriyle akıllara kazınan Dere, son olarak bir parfüm markasının reklam yüzü oldu. Patronlar Dünyası’nın haberinde, marka ile yüksek bir rakamda anlaşan ünlü ismin, Boğaz manzaralı bir eve taşındığı belirtildi.

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/habe…

Cansu Dere bugüne kadar birçok karakterle karşımıza çıktı. Fakat yıllar geçse de herkes kendisini ‘Eyşan’ olarak anmaya devam ediyor.

Sıla ve Ezel’in başrollerinde oynayan Cansu Dere, özellikle Eyşan karakteriyle hafızalara kazınmayı başarmıştı. Oyuncunun kendine has güzelliği de dillere destan olmuştu tabii.

Ünlü oyuncu daha sonra birçok farklı karakterle seyirci karşısına çıktı.

Kariyerine manken olarak başlayan, daha sonra oyunculuğa adım atan Cansu Dere, bu alanda da kendisini kanıtlamış oldu. Ezel ve Sıla’nın ardından ekranlara bir süre ara veren isim, son olarak Sadakatsiz ile seyirci karşısına çıkmıştı.

Dijital platformda yayınlanan Şahsiyet dizisinin Nevra’sı Cansu Dere, aynı zamanda reklam yüzü olmaya devam ediyor.

Rol aldığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren ünlü ismin son olarak bir parfüm markasıyla anlaşmaya vardığı açıklanmıştı. Parfüm markasının reklam yüzü olan Cansu Dere’nin alacağı miktar ise ağızlarımızı açık bırakmıştı neredeyse.

Cansu Dere’nin reklam anlaşmasından 10 milyon TL kazanacağı ortaya çıkmıştı.

2. Sayfa’nın haberine göre, Cansu Dere bu reklam anlaşmasından tam 10 milyon TL kazanıyor. Yaklaşık bir ay önce çekimlerinin tamamlandığı söylenen bu reklamın, Cansu Dere’ye getirisi ise bir hayli fazla!

Reklam anlaşmasından 10 milyon TL kazanan Cansu Dere’nin Boğaz manzaralı bir ev tuttuğu iddia edildi.

Patronlar Dünyası’ndan aktarılan habere göre, Asya kıtasında yaşayan Cansu Dere, kazandığı parayla Avrupa’ya taşınma kararı aldı. Dere, Boğaz manzaralı bir ev tuttu. 

Dere, iki yıl önce Rumeli Hisarı’nda bulunan evinden ayrılıp Anadolu’ya taşınmış ancak bu kararından pişman olduğunu ‘Anadolu Yakası’nda oturmak bana göre değilmiş.’ sözleriyle açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir